en   ua   ru 
Skarga
 Навігація 
Головна сторінка
Останні новини
Скарги
Наші опитування
Пошук по сайту
Мій акаунт
Гостьова книга
FAQ (Питання і відповіді)
Написати листа адміну
Співпраця
Додати скаргу

 Пошук по сайту 

 Категорії  Новини 

Семінар «Пацієнти за безпеку пацієнтів»
Вівторок, 01 Тра 2007

Всеукраїнська рада захисту прав та безпеки пацієнтів Всесвітній альянс за безпеку пацієнтів запрошує до участі в національному семінарі «Пацієнти за безпеку пацієнтів»

Пацієнти за безпеку пацієнтів є один з центральних напрямків діяльності Всесвітнього Альянсу за безпеку пацієнтів, в рамках якого заплановано створення національних мереж пацієнтів-лідерів, які покликані сприяти впровадженню принципів безпечної та доступної медицини в європейському регіоні. В Україні створення Національної Мережі пацієнтів-лідерів розпочинається з семінару «Пацієнти за безпеку пацієнтів», який відбудеться 1–3 червня 2007 року в м. Києві. Семінар проводиться за участі експертів Всесвітнього Альянсу та пацієнтів-лідерів з країн Європи та Північної Америки. Головною метою семінару є залучення, навчання та розвиток групи активних пацієнтів, які мають бажання стати лідерами у розвитку безпеки пацієнтів у всій Україні.

Закликаємо до участі в семінарі та створенні Мережі як пацієнтів та їх представників, так і представників медичної спільноти з усієї України. Якщо ви готові та маєте бажання працювати в якості частини національної команди, Міжнародного та Європейського Руху за безпеку пацієнтів, впроваджуючи позитивні зміни в напрямку безпеки пацієнтів в Україні, заповнюйте Аплікаційні форми та надсилайте за адресою: м. Київ, 01133, вул. Л. Первомайського 9а, оф.5л, «Пацієнти за безпеку пацієнтів», або електронною поштою на адресу: vasylkvartiuk@tb.org.ua. Текст анкети та критерії відбору додаються.

Спираючись на принципи Лондонської Декларації (2005р.) та досвід Всеукраїнської Ради та Всесвітнього альянсу, семінар надасть можливість кожному учаснику визначитись з пріоритетами проблем у сфері безпеки пацієнтів, сформувати спільний план дій та долучитися до його впровадження.

«Нашою метою є залучення пацієнтів з усієї України як представників громадськості, які мають досвід медичної шкоди, та які віддані конструктивному бажанню покращити безпеку медицини» – відзначає Юрій Губський, Президент Всеукраїнської Ради.

«Ми активно працюватимемо разом з метою використання досвіду постраждалих пацієнтів у процесі покращення безпеки пацієнта. Сподіваємось визначити нових партнерів, розвинути розуміння та діалог в сфері безпеки пацієнтів та створити нові інструменти, необхідні для роботи» – зауважує Сьюзан Шерідан, Голова координаційної ради Всесвітнього проекту «Пацієнти за безпеку пацієнтів.

Процес виявлення інтересу: Зацікавлені особи у додатках можуть знайти подальшу інформацію про Проект «Пацієнти за безпеку пацієнтів», Всеукраїнську раду захисту прав та безпеки пацієнтів, Всесвітній альянс за безпеку пацієнтів та аплікаційну форму на веб-сайті www.medpravo.org.
Наступні критерії будуть братися до уваги підчас відбору учасників:
1) Прямий досвід медичної помилки або шкоди: особистий, члена сім’ї чи близької людини;
2) a) Значний досвід взаємодії з охороною здоров’я та лікарською спільнотою в якості пацієнтів або представника пацієнта; або
b) Досвід або зацікавленість до роботи та залучення до пацієнтських спільнот;
3) Досвід з покращення безпеки пацієнтів у своєму регіоні;
4) Бажання працювати в якості частини ширшої Національної команди з метою створення безпечнішої системи охорони здоров’я у партнерстві з іншими професіоналами, медиками та представниками влади;
5) Можливість артикулювати свою персональну історію медичної шкоди та узагальнювати уроки для інших;
6) Зобов’язання відвідання усього семінару та приймати участь у подальших ініціативах.

Витрати на переїзд, розміщення та харчування учасникам буде відшкодовано. Семінар буде проведено українською мовою з синхронним перекладом на англійську мову.

Заповнені аплікаційні форми необхідно надіслати не пізніше ніж 11 травня, 2007 рокуДодаткова інформація


Про Всеукраїнську раду

Всеукраїнська рада захисту прав та безпеки пацієнтів є неурядовою неприбутковою організацією, що намагається почути голоси людей, які відчули наслідки медичної шкоди, та використати їх мудрість з метою створення системи охорони здоров’я зорієнтованої на пацієнті. Рада заснована у 2001 році саме пацієнтами, які відчули на власному досвіді, необхідність змін в існуючій системі охорони здоров’я України. Подальшу інформацію можете знайти на веб-сайті www.medpravo.org.

Про Всесвітній альянс (ВООЗ)

Альянс був заснований згідно з Резолюцією WHA55.18, затвердженою 55-ою Всесвітньою асамблеєю ВООЗ в травні 2002 року, що спонукало країн-членів приділяти якнайбільше уваги до безпеки пацієнтів та встановити наукові системи покращення безпеки та якості охорони здоров’я. Подальша інформація може бути знайдена на веб-сайті http://www.who.int/patientsafety/en.

Про Проект «Пацієнти за безпеку пацієнтів»

«Пацієнти за безпеку пацієнтів» є ключовим для інших дев’яти напрямків роботи Всесвітнього альянсу. Думка та погляд пацієнтів, їх сімей, споживачів та громадян як в розвинених країнах, так і в тих, що розвиваються, повинна бути врахована підчас усіх ініціатив Альянсу та ВООЗ. Пацієнти та/або особи, які мають за ними доглядати, бачать ті речі, які не є очевидними для часто перевантажених людей, які працюють в сфері охорони здоров’я. Головний принцип: безпека пацієнтів буде кращою, якщо пацієнти будуть залучені в якості дієвих партнерів в ініціативи реформування охорони здоров’я, а їхні знання будуть трансформовані в систематичну роботу з покращення якості та безпеки.

Про семінар «Пацієнти за безпеку пацієнтів»

Семінар забезпечить новий погляд на роль пацієнтів/споживачів щодо партнерства з забезпечення безпеки пацієнтів. Розбудовуючи досвід пацієнтів, які знаходять шляхи для партнерства з охороною здоров’я для того, є можливість зробити її безпечнішою. Навіть якщо досвід пацієнтів був дуже тяжким та травматичним, цей процес повинен бути сфокусований на знаходженні «позитивного початку» досвіду, його вивчення та врахування з метою недопущення медичної шкоди в подальшому. Відповідний інструментарій для позитивного впливу на систему охорони здоров’я розробляється та буде вперше апробовано на семінарі, з метою подальшого його використання пацієнтами – лідерами, членами Мережі.

Зміни в напрямку безпечної медицини потребують формування нових та оптимістичних відносин. Працюючи разом, пацієнти, професіонали та лідери Всеукраїнської ради та Всесвітнього альянсу будуть робити внесок в стратегічне планування з безпеки пацієнтів. Пацієнти-лідери та інші ключові гравці в охороні здоров’я повинні бути партнерами у формуванні охорони здоров’я, центром якої є пацієнт.

Автор: Admin
Прочитали: 266 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки


Читайте також:
 • 90% українців не довіряють вітчизняній медицині
 • В Україні створять реєстр юристів з медичного права
 • Лікарі не пояснюють пацієнтам їхні права
 • Загрозливі масштаби поширення хронічних хвороб нирок серед українців
 • Захист прав пацієнта в контексті обов’язків і відповідальності лікарів
  Повернутися назад
 •  Інше 

   Пошук в Google 

   Ваша думка 
  На Вашу думку найкращим індикатором якості медичного обслуговування є:
  Задоволення пацієнтів
  Задоволення медичного персоналу
  Показники смертності в медичних установах
  Технічне забезпечення медичних установ
  Свій варіант  Всього голосів: 213
  Результати опитування

   Партнери 
  UniversalTrans.Info - Все про транспорт та суміжні послуги.

    Copyright © 2006 by Yuriy Trompak.