ru   ua   en 
Skarga
 Навігація 
Головна сторінка
Останні новини
Скарги
Наші опитування
Пошук по сайту
Мій акаунт
Гостьова книга
FAQ (Питання і відповіді)
Написати листа адміну
Співпраця
Додати скаргу

 Пошук по сайту 

 Категорії  Новини 

Клятва Гіппократа АБО про ОДИН ДІАГНОЗ Від „ЛІХТАРЯ"
Вівторок, 28 Квітня 2009

Ця iсторiя жахлива. Вона вiдома порталу захисту прав пацієнтів дуже давно. Вивчали ми усi зi6ранi по ній документи, вислуховували жахливi розповiдi 6атькiв, ЯК 3 їхнього сина не лікуючи основного захворювання яке на той час вже було явним,КАНДІДОЗ,  зро6или хворого,  без діагнустовання встановили рiдкiсну, неiснуючу В НЬОГО хворо6у i на оглядини в стаціонарі водив студентів УЖНУ зав.віділення ревматології Обласної Клінічної лікарні М.Ужгорода С.Р. ТУРЯНИЦЯ дуже гордий від того що встановив рідкісну хворобу БЕХЧЕТА яка в УКРАЇНІ не зареєстрована. Тому i друкуємо цього листа на Ваш читацький суд.

Звертається до Вас малозахищена родина з Мукачева,яка безмірно настраждалася та продовжує страждати через некваліфіковане надання медичної допомоги та лікарську недбалість. Внаслідок неналежного лікування рецидиву кандидозу у нашого сина Олега Цмокалова розвинувся процес важкі форми інфільтративного ту6еркульозу легень. Цього можна б 6уло уникнути, якби
ллікарі правильно встановили діагноз. Однак замість цього з незрозумілих причин  діагностовано синові хворо6у Бехчета, до речі, дуже екзотичну. Від неї, не існуючої у хворого, i призначали відповідне лікування. Застосовували для цього заборонені лікарські препарати, про що свідчать висновки заступника головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засо6ів С.В.Сур, а також директора державного фармакологічного центру МОЗ України О.В.Стефанова. Все це, разом узяте, й призвело до вічної інвалідності сина, про що красномовно каже довідка МСЕК.
3 приводу вищенаведеного ми у квітні 2003 року звернулися до тодішнього президента України Леоніда Кучми. Та, як завжди, написане нами в столицю повернулося в область. Тут швиденько організували комісію УО3 Закарпатської ОДА, якою керував професор УжНУ М.І.Фатула. Вона склала рецензїі на історії хвороб сина: № 12438 від 8.05.2003 року (рецензент М.М.Шутев) та N4 12560 від 14.05.2003 року (рецензент М.Ю.Долгош). Комісіею 6ула складена й доповідна записка, адресована В.Д.Бричу. За нею, у перевищення влади та спужбових повноважень заступником головного лікаря Ужгородської ОКЛ В.В.Стрижаком та ЦРЛ м. Мукачево — М.1.Турянчиком, який наданий момент є начальником УО3 Закарпатської області, були організовані клінічні конференцїі лікарів ОКЛ Ужгорода. На них лікування нашого сина лікарями, які його й лікували, і що є неприпустимим, визнано правильним. Про факт таких дій маємо підтвердження з Мукачівської ЦРЛ —
ллист Вiд 3.07 2003 року.
Тим часом вищезгаданими рецензіями, доповідною запискою на ім'я першого заступника начальника УОЗ Закарпапя В.Д.Брича, матеріалами клінічних конференцій фактично був підмінений офіційний висновок експерта. Нашому ж сину 6ула надіслана відписка голови комісії професора Фатули від 19.05.2003 року. У ній значилося, що його лікування проводилося правильно i правильною 6ула госпіталізація (з ту6еркульозом легень?!) у ревматологічне відділення ОКЛ Ужгорода. Хоч інсгрукціею, затвердженою наказом МОЗ України N2499 по наданню
Зіткнувшись з такими протиправними діями людей «гуманної» професії (як рядових, так i високопосадових), ми звернулися у прокуратуру 3акарпатської області. Привід - захист законних прав як сина, так i його батька, Олександра Цмокалова, який заразився від нього ту6еркульозом внаслідок лікарської недбалості. Однак, 3 благословення їі тодішнього керівника В.Я.Лемака, не спішила призначати й проводити судово-медичну експертизу, діючи в інтересах медиків-правопорушників, аби не 6уло підстав відкрити проти них кримінальну справу.
лУ зв'язку з тим, що жодних повідомлень  з прокуратури не наДХодило, ми Самі звернулися до Закарпатського бюро СМЕ з проханням надати висновок про результати його досліджень стосовно захворювання нашого сина. Однак нам не 6уло надано жодного висновку. Лише надіслано листа на ім'я першого заступника прокурора області М.П.Геревич від 10.11.2004 року N2 2 Щ 234 про начебто проведене доспідження медичної документації сина та без огляду його, як ми вимагали. Саме цей лист i став підміною офіційного висновку експерта. протитуберкульозної допомоги та ст. 12 Закону України « Про боротьбу 3 туберкуль озом» регламентуеться направлення ту6еркульозних хворих викпючно у протитуберкульозні заклади.
Коли наш син 16.10.2004 року звернувся до обласної прокуратури надати йому для проходження консультації його ж медичні документи, то йому в цьому 6уло відмовлено. Мотивація—документи повернуто до відповідних медзакладів. Не віддали синові й ФОГК Ns 3620, яка підтверджувала факт несвоєчасного виявлення у нього ту6еркульозу. Вважаемо, що цей важливий для нас та й для справи документ 6ув навмисно знищений у прокуратурі Закарпатської області.не відреагували тут належним чином і на скарry мого чоловіка Олександра Цмокалова на неналежне виконання своїх професійних обов'язків дільничним лікарем А.Я.Бушко. Через це батько заразився від сина туберкульозом, що підтверджуе й довідка від 1.07.2004 року з Мукачівськді ЦРЛ. Скаргу чоловіка у прокуратурі не розглянули, а направили їі в УОЗ Закарпатської області. По ній, згідно з наказом заступника його начальника В.Д.Брича, 6уло створено комісію у складі лікарів В.В.Ковач, Л.О.Бугір, М.Ф.Заяц, С.Ю г.Гарцог Її. 18.07.2004 року й привів до нас додому завідуючий поліклінікою Мукачева С.С.Брижак. Ця комісі вимагала від мого чоловіка лягти в лікарню, а від родини — визнати, що жодних претензій як до лікування, так i до лікарів у неї нема. А ще (цинізм вищої проби!) вимагала визнати, що ніХТо 3 нашої родини туберкульозом не хворів. Для цього ми повинні 6ули підписатися у заздалегідь складеному (від 13.07.2004 року, тобто заднім числом, що є протизаконним) акті. Не зважаючи на те, що чоловік 3 висновками комісїі не погоджувався, вона, перевищуючи свої повноваження, внесла й виправлені відомості щодо лікування нашого сина в ОТМО "Фтизіатрія» та Мукачівському ту6диспансері, що не пов'язане з обставинами хвороби чоловіка. Цим протизаконним аКТОМ нашу родину 6уло визнано такою, що на ту6еркульоз не хворіла А 1.10.2004 року ми отримали листа 3 УОЗ Закарпатської ОДА про комісію ОТМО «Фтизіатрія», згідно 3 якою i мого чоловіка, i сина зобов'язують спостерігатися довічно у фтизіатрів 3 приводу ту6еркульозу. Всупереч висновку комісії від 13.07.2004 року, що вони абсолютно здорові.


Всі вищезгадані дії комісій,Окре, мих клікарів , міліції Мукачева, яку нацьковував на мого чоловіка пан Брижак оскаржені нами у прокуратурі Закарпаття. Однак,жодна особа не понесла ніякого покарання. Із цього випливае, що обласна прокуратура в осо6і прокурора Н.М.Кузан, яка на особистому прийомі по відношенню до нас з чоловіком поводила се6е цинічно та категорично відмовилася виписати постанову про призначення судовомедичної експертизи та визнання нашого сина потерпілим; начальника відділу І.М.Ільчука, першого заступника прокурора області М.П.Геревича покриває лікарів та потурае їх діям разом є керівництвом УОЗ Закарпатської ОДА в особі першого заступника його начальника В.Д.Брича, головноготерапевта В.В.Ляха, а також вигороджуе начальника 6юро СМЕ Закарпатгя Я.П.Товтина та його заступника Е.К.Ла6у. Словом, ро6ить усе, а6и прикрити злочин проти нашої родини та ще й виставити нас в образі вічних безпідставних скаржників, яким 6ільше нічого ро6или, тільки писити в різні інстанції.
 Цмокалова Ганна Миколаївна ,м.Мукачево

***

Від порталу: Шановна Ганно Миколаївно! Про те, як у нас медики вміють ховати кінці своїх злочинів, чуємо не вперше. Це вже не е дивним. Адже чимало тих, хто присвячуе свое ЖИТТЯ охороні здоров'я, інші, здобувають дипломи не стільки грунтовними знаннями, А допомогою енної суми „6аксів". А приступивши до виконання лікарських обов’язків, «надолужують втрачене» —деруть 3 паціентів гроші, які свого часу витратили.
Воно б нічого, коли б та, оплачена людьми, меддопомога 6ула справді кваліфікованою. Однак звідки тій кваліфікації взятися, коли в студентські роки май6утньому ескулапу 6уло ліньки гризти граніт науки. На жаль, із грубістю, нетактовністю, непрофесійністю лікарів паціентам та їх родичам доводиться стикатися досить часто. I добре, коли хворого не «заліковують» до смерті. Однак i інвалідом на все життя залишитися через чужу недбалість чи тупість —також не вельми приємно.
Вихід один — жорстко карати тих, хто доводить людей до таких станів. I прокуратура області,зобов'язана виправити недоліки, допущені попередниками. А виправляти, судячи з листа, є що. Тому хай ця пу6лікація 6уде офіційним запитом осо6исто прокурору Закарпапя пану Бенці. Маемо надію, що, займаючи такий пост, він зуміе підключити до ціеї заплутаної справи таких людей, які зможуть ії розплутати, розставити усі крапки над « i», а винним дати no заслугах.


Автор: Fedir
Прочитали: 840 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Звернення пацієнтів-лідерів Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів до медичної спільноти

  Читайте також:
 • 90% українців не довіряють вітчизняній медицині
 • В Україні створять реєстр юристів з медичного права
 • Лікарі не пояснюють пацієнтам їхні права
 • Загрозливі масштаби поширення хронічних хвороб нирок серед українців
 • Захист прав пацієнта в контексті обов’язків і відповідальності лікарів
  Повернутися назад
 •  Інше 

   Пошук в Google 

   Ваша думка 
  На Вашу думку найкращим індикатором якості медичного обслуговування є:
  Задоволення пацієнтів
  Задоволення медичного персоналу
  Показники смертності в медичних установах
  Технічне забезпечення медичних установ
  Свій варіант  Всього голосів: 229
  Результати опитування

   Партнери 
  UniversalTrans.Info - Все про транспорт та суміжні послуги.

    Copyright © 2006 by Yuriy Trompak.