ru   ua   en 
Skarga
 Навігація 
Головна сторінка
Останні новини
Скарги
Наші опитування
Пошук по сайту
Мій акаунт
Гостьова книга
FAQ (Питання і відповіді)
Написати листа адміну
Співпраця
Додати скаргу

 Пошук по сайту 

 Категорії  Мета сайту 

WWW.SKARGA.NET
Мета даного сайту

Честь і слава тим лікарям, котрі добросовісно і професійно виконують свою роботу, котрі вкладають частину своєї душі в пацієнта. Однак довіра до лікарів взагалі підривається діями тих людей, котрі отримали диплом лікаря, однак котрі в медицині є людьми випадковими і в котрих на меті є не допомогти пацієнтові, а щось інше...

Тема халатності та непрофесійності в медицині хвилює чи не кожного з нас. В кожної людини буває момент, коли треба звернутися до лікаря. Яку допомогу надають сучасні медики? Чи саме завдяки їхньому лікуванню пацієнт одужує, чи навпаки, пацієнт одужує не дивлячись на їх лікування?

Отож, проблема така: Кричущі факти непрофесійності та халатності лікарів залишаються без покарання; і ті ж самі лікарі завтра знову ставляться безвідповідально до своїх пацієнтів, роблячи все нові й нові помилки, оскільки відчувають впевненість у безкарності за свою некомпетентність або байдужість.

Варіант вирішення проблеми: Створення даного веб-сайту, на якому всі, хто має, що сказати, змогли б залишити інформацію та свої відгуки про промахи лікарів, формуючи свого роду чорний список лікарів. Кожен бажаючий зможе перед тим, як іти лікуватися до того, чи іншого лікаря, подивитися кількість „хрестиків” та скарг населення в його практиці за визначений період часу, і вже після цього вирішити, а чи варто взагалі до такого лікаря звертатися по допомогу. Кожен буде вільний поскаржитися на непрофесійну діяльність будь-якого лікаря.

Завдяки даному веб-сайту трохи згодом, буде можливо виводити „рейтинги” найбільш непрофесійних лікарів і ставити питання громадської недовіри лікарям, на котрих було найбільше скарг за певний проміжок часу. Диму без вогню не буває!

Така інформація з часом зведе нанівець халатне відношення лікарів, оскільки люди просто перестануть ходити до таких лікарів і обиратимуть лікарів з „чистою”... біографією.

Мета сайту - виявлення непрофесійності у сфері медичного обслуговування та висвітлення кричущих фактів на розсуд широкого загалу, всебічний громадський контроль за діяльністю лікарів, усунення непрофесійних лікарів від роботи з людьми задля підвищення якості медичного обслуговування.

Дата публікації: 03.04.2006
Сторінку прочитано: 2396 раз

Повернутися назад

 Інше 

 Пошук в Google 

 Ваша думка 
На Вашу думку найкращим індикатором якості медичного обслуговування є:
Задоволення пацієнтів
Задоволення медичного персоналу
Показники смертності в медичних установах
Технічне забезпечення медичних установ
Свій варіантВсього голосів: 234
Результати опитування

 Партнери 
UniversalTrans.Info - Все про транспорт та суміжні послуги.

  Copyright © 2006 by Yuriy Trompak.